Hakkımızda

Pulvatek olarak toz indirgeme, toz bastırma ve su ile soğutma uygulamalarını tüm endüstriyel tesislerin hizmetine sunuyoruz. Maden işletmeleri, çimento fabrikaları, demir çelik tesisleri, kömür işletmeleri, alçı fabrikaları ve enerji santralleri gibi tozun yoğun olarak meydana geldiği ortamlarda pulvarizasyon teknolojilerini kullanarak size özel çözümler üretiyoruz.

Dünya çapında kalitesini ispatlamış İtalyan menşeili sistemlerimizle proje, mühendislik, montaj ve servis hizmetleri veriyoruz. Sistem verimliliğinizi arttırmak için çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz. İhtiyaç olan bölgeye özel güvenilir ve etkin çözümler sayesinde daha sağlıklı ve çalışılabilir ortamlar elde etmenize katkıda bulunuyoruz. Hem doğa için hem de sizin için hizmet etmenin verdiği motivasyonla sizlere en son teknolojiyi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ayrıca SKF gibi kendini ispatlamış, dünya çapında bir üne sahip olan markanın “Otomatik Merkezi Yağlama Sistemleri” konusunda proje, satış, montaj ve satış sonrası hizmetleri vermekteyiz. Yukarıda bahsi geçen işletme, fabrika ve santrallerde sıklıkla ihtiyaç duyulan “açık dişli püskürtme (sprey) sistemleri, zincir yağlama sistemleri, konkasör (kırıcı) yatak yağlama sistemleri, sıvı yağ sirkülasyon sistemleri, tezgah yağlama sistemleri, iş makinaları yağlama sistemleri” ve benzeri sistemler için tasarım ve kurulum işlerini sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz. Detaylı bilgi için Merkezi Yağlama Sistemleri sitemizi ziyaret edebilirsiniz.